Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde ilginç gelişmeler yaşamaya devam edebilirsiniz. Objektif olmaya çalışmalı ve gelişen olayları tarafsız biçimde ele almaya bakmalısınız. Akşam saatleri daha huzurlusunuz.
11 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük İş Falı

Kendinizle, sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yapıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız düzenli çalışmanız gerekiyor. İş ortamında huzursuzluklar olası. Bir miktar kafa karışıklığı ve yeteri kadar konsantre olamama problemi iş yaşamında veriminizi engelleyebilir.
11 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Para Falı

İş hayatınızdaki gelişmeler maddi konularda da etkisini gösterecek. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekebilir. Bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz.
11 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok rahat sayılmazsınız. Duygusal reaksiyonlarınızı törpülemeniz gerekebilir. Evle ilgili konular dikkat uyandırırken, işe odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz.
11 Kasım 2013

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşam ve arkadaşlıklar bakımından hareketli bir gün. Ay ın etkisi ile birlikte ön plandasınız. Duygularınızı yapıcı biçimde ifade ettikçe gün rahat geçecektir. Değişiklikler yapmak, çevrenizi geliştirmek istemenize karşın acele ile verebileceğiniz kararlar ve önemli konuları göz ardı etmeniz, sonradan başınızı ağrıtabilir.
11 Kasım 2013

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar yeni haftamız saat 04:36  itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayacak geniş hayal gücü verici, ruhsal çalışmaları teşvik edici, merhamet ve şefkati büyütücü, içsel bütünlüğümüzü sağlayıcı, şifalı enerjiler altında başlıyor. Saat 09:05 Ay-Neptün kavuşum etkisiyle ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz. Sevdiklerimizi kucaklayabilir, duygularımızı ifade edebiliriz. Bu olumlu enerjiler altında rüyalarımız zenginleşir, romantik hislerimiz yükselir, umutlarımız artabilir.
11 Kasım 2013

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, kişiselliğinizi sorguluyor ve mükemmel olma yolunda önemli işler planlıyorsunuz. Bugün, aynı ortak özelliklere sahip yakın dostlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.Kendinizi iyi hissetmek için, motivasyon desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Sağlık konusunda, dişlerinizi kontrolden geçirmelisiniz.
11 Kasım 2013

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancısı olduğunuz bir şeyi kavramakta zorlanmayacaksınız bugün. Yeni bir şey öğrenmek, bilginizi geliştirmek, düşüncenizi pratiğe dökmek için oldukça elverişli bir gün. Yapıcı tavrınıza bir arkadaşınızın ihtiyacı olabilir.
9 Kasım 2013

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Planladığınız yönde planladığınız şekilde ilerleyebilirsiniz, ama birlikte yol aldığınız kişilerin fikirlerini de almalısınız. Aksi takdirde nelere değer verdiklerini anlamanız zor olabilir. İmajınızı güçlendirebileceğiniz ve destek alabileceğiniz bir dönem. Bir kutlamanın özel hayatınız ya da iş yaşamınız açısından olumlu açılımları olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iş birliklerinizin, maddi anlaşmaların ya da yaratıcılık içeren planların potansiyelini ve faydalarını ölçmeye ya da tartmaya çalışırken, olayların olumlu şekilde ilerleyebilmesi için, elimize geçecek şeyler veya ödül beklentilerimiz kadar, plan ve işlerin detaylarına da yoğunlaşmamız ve gerçekçi olmamız gerekebilir. Kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünmeli, büyük resme odaklanmalıyız.
11 Kasım 2013

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda iken son derece dışadönük ve hareketli günler geçireceksiniz. Sizi canlı tutan ve romantizm getiren ilişkiler yanında, başkaları ile bir arada olacağınız yurt dışı bağlantılı girişimleriniz var. Bu konulara yeni bir ivme kazanabilir. Ortaklıklarda yeni projelerin öne çıkması ile daha fazla sorumluluk, size gelebilecek eleştiriler olacaktır.
11 Kasım 2013

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Gereklilik... Hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Başarılarınızın daimi olmasını sağlıyorsunuz. Bugün aradığınız şans kapınıza gelecek.
11 Kasım 2013

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat