Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Yengeç Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
Bu ay evren destekleyici kozmik etkilerini göndermeye devam ederek toplumsal ve mesleki konularda size büyük bir enerji vermektedir. Fakat, bu enerjiyi doğru kullanmanız konusunda da sizi uyarıyor. Gezegenlerin çoğu horoskopun ufuk çizgisinin üst yarısında ve batı ufkunda seyretmektedir. Uranüs, Mars, Venüs birlikte hareket ediyorlar. Güçlü sezgilerinizle yeteneklerinizi, çevrenizle bağlantılı olarak gerçekleştirirken duygusal yaşamınız ön plana çıkacak. Uyumlu ilişkilerinizle birçok işi başaracaksınız. Değişim süreci içine girmiş bulunuyorsunuz. Kendinizi rahat ve olumlu hissedeceğiniz bu dönemde, isteklerinizdeki artışla beraber iş konusunda atacağınız olumlu adımlar başarıyı da beraberinde getirecek.
Sosyal çevrenizi istemleriniz doğrultusunda kullanabileceksiniz. Aşk temponuz ve yoğunluğunuz artacak. Duygusal yaşantınızda istediğiniz tempoyu tutturabileceksiniz. Geleneksel yapınızı kararlı bir şekilde muhafaza ederek, işinizin gerektirdiği tüm enerjiyi ortaya koyacaksınız. Performans gerektiren konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Ayın ilk haftasına biraz hızlı girmek isteyebilirsiniz.
Bilinçaltı ve ruhsal gezegeniniz Merkür, düşüncelerinizi ve ideallerinizi sağlamlaştırıyor. Hızlı gelişen duygularınızı yaşama geçirme konusunda aceleci davranacaksınız. "Merkür"; isteklerinizde yoğunlaşmanızı sağlayacak, seyahatler gündeme gelecek.
Yengeç Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Uranüs ve Mars 17 Martta kadar Kariyer evinizi etkilemeye devam ediyor. Geciken terfilerinize kavuşurken, işyerinizde önemli bir konuma transfer olacak, şimdiye kadar gücünüzü gösteremediğiniz bir konuda başarı elde edeceksiniz. Toplumda ses getireceksiniz. İşyerinizle ilgili değişimlerden olumlu yansımalar alacaksınız. Anneniz ve babanızla ilgili önemli, sizi mutlu edecek olaylar yaşayacaksınız. Belki de babadan kalan bir işyerini siz işletebilir ve kendinizin patronu olursunuz. Politikaya atılmak isteyenler için, olumlu dönemlerdesiniz. Kişiliğimizle ilgili bilinçaltında yatan düşüncelerimiz berraklaşacak, yapacaklarımız konusunda güçlü adımlar atacağız. Bu ileri hareket, güçlü enerji etkisine neden olacağı için çok küçük etkiler karşısında bile agresif tepkiler verebilirsiniz. Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz.
Finans gezegeninizin Jüpiter ve Mars'la yaptığı olumlu açı birçok fırsatı ayağına getirecektir. Patronlarınızla daha iyi anlaşırken, iş sorumluluğunuz artacaktır. İsteklerinizi gerçekleştirme konusunda akıllı ve hızlı davranacaksınız. Aktif ve hızlı çalışan beyniniz, karşınıza çıkacak fırsatları kullanma konusunda tüm yeteneklerini ortaya koyacak. Uzun etkili transit gezegeniniz Uranüs; daha yıllarca düşüncelerinizdeki değişimleri olumlu bir şekilde desteklerken, sürpriz açılımların da getireceği sonuçlara hazırlanmanızı sağlayacak.
Yengeç Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınız mükemmel olmasa da olumlu seyrediyor. Geçen Ay'dan sizi rahatsız eden koşulların ortadan kalktığını görmek sizi sevindirecek. Enerjik günlerinizde sebepsiz öfkelerinizi dizginlemeli ve ruhsal yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalara yönelmelisiniz.
Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır.
Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz. Duygu yüklü gerilimlere karşı yalnız kalmayı ve bol bol uyumayı denemelisiniz. Kısa yürüyüşlerde size iyi gelecektir. Sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin.
NEFRETİN ÜSTESİNDEN SADECE SEVGİYLE GELEBİLİRSİNİZ…(GANDHİ)