Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Yengeç Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
"Plüton"; duygusal dengelerinizi kontrol ederken, cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Kökten düşüncelerinizde değişimler söz konusu olacak. Plüton'un daha önceki günlerdeki geri hareketi sırasında, alışkanlıklarınızla ve geçmişinizle ilgili reformist düşünceler içine girdiniz. Bazılarının yaşantısında silmeniz gereken kareler vardı. Tüm bunların bilançosunu yaptınız ve varsa ailenizle olan sorunlarınızı çözdünüz. Karşı görüşteki insanlara karşı tartışmacı bir kimlik içinde ve tepkili olacaksınız. Egolarınızın yüksek olması nedeniyle, çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana yön değiştirecek. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok.
Yengeç Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
20 Ocak'ta Merkür sekizinci değişim ve karşıt finans evinizde geri gitmeye başlarken aynı evde Venüs'le iletişime geçecek. Duygusal sorunlarınız iş hayatınızı da, etkileyebilir. Bu tür olumsuzlukların önüne geçmek için bazı şeyleri ağırdan alın. Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, gelecek Ay'a ertelemenizde fayda var. Bazılarına göre bu davranışınız fazla bencilce ve bireysel bir tavır olarak algılanabilir fakat sizin bu dönemde böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var. Kariyerinizi riske atacak atılımlardan sakınmalısınız. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Fedakarlıklarınızın karşılık görmeyeceğinizi zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun olduğu için birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Bu ay; Karşıt evinizde gezgen birikimi; batı ufkunda kümeleşme var. Ayın ilk haftası; Plüton, GÜNEŞ Merkür ve ilk üç gün Venüs birlikte iilşkiler evinizde etkileşim zıt burcunuz Oğlakta ilerliyor. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız; yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Kendinizle ilgili acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle takışmamalısınız. Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz. Yatırımlardan veya çalışmalarınızdan payınıza düşen maddi kazançlarınız sizi meşgul edecek, rutin çalışma hayatınızda birlikte uğraşı verdiğiniz kişilerle bazı gizli konularınız gündeme gelecek. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Zamanınızın büyük bölümünde işiniz ve iş arkadaşlarınızla haşır-neşir olacaksınız. Bu nedenle, gereksiz bir rahatsızlık yaşayacaksınız.
Yengeç Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
YIL boyunca Satürn sağlık evinizde olacak Sağlığınızla ilgili rejimlerinizde bir değişiklik yapmamalısınız. Beslenme konusunda dikkatli olmalı ve sizi sarsacak yiyecek ve içeceklerden uzak kalmalısınız. Düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme konularında aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. 21cocakta sonra Kova'da geri giden Merkür varis ve dolaşım sistemi sorunları yaşatacaktır. Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun. . Fiziksel akut rahatsızlıklara neden olabilir. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. GURUR KİMİ İNSANLARI GÜLÜNÇ DURUMA DÜŞÜRÜRKEN BİRÇOK KİŞİYİ GÜLÜNÇ OLMAKTAN KURTARIR ( CHARLES COTTON)