Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Yengeç Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
8 Mayıs'ta Venüs kişisel evinize geçiyor. Güçlü enerjiniz ve yaratıcılığınız konusunda size önemli destekler verecektir. İleri görüşlü davranışlar sergileyecek ve sorumluluğunu aldığını işi tamamlayacaksınız. Venüs enerjinizi daha çok ortaya çıkacaktır.. Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlıklı olmalısınız.
Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacak, dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Kendi bireyselliğinize yönelik tutum içinde olmanıza rağmen; karşınızdaki kişileri de kırmamak konusunda hassas davranacaksınız. Kendi tasarruflarınız doğrultusunda çevrenize de yardımcı olacaksınız.
Aşk ve sosyal yaşantınızda bazı şeylerin farkına vararak ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Bu dönem ilişkilerinizde her zamankinden daha fazla cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Bu sizin için korkutucu bir şey gibi gelebilir fakat bu durum size çok daha dinginlik ve güzellik kazandıracak.
Yengeç Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
Doğu ufkunda harekete başlayan gezegenler haritanıza dağılmış durumdalar. Yenilikler içeren hedefler doğrultusunda hareket etmenizi sağlayacaklar. Çevre ile olan etkileşimleriniz de bireyselliğiniz ön plana çıkacak, arzularınız doğrultusunda karar vermek isteyeceksiniz. Onbirinci evinizde bulunan Güneş'in etkisiyle daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz.
19 MAYIS kadar Merkür 12. Ruhsal evinizde Güneş'le birlikte yaptıkları olumlu açı ile isteklerinizdeki netlik ve düşüncelerinizdeki kararlılığı ortaya çıkaracak ve arzularınızı gerçekleştirme yolunda çevrenizi de kullanacaksınız. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek seyrediyor. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Güneş'le etkileşim halinde olan Merkür Ve güneş aile ve yakın ilişkilerinize hareketlilik getiriyor. Kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Güneş yaratıcı yönlerinizi tetikleyecektir. Bu dönemde ortağınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Size karşı açıktan tavır alabilir. Para kazanma konusunda etkili ve gücünüzün farkında olacağınız bir dönem. Gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi ele alabilirsiniz. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız.
17 Mayıs'tan sonra onikinci evinizde geri giden Merkür sizi olumsuz etkileyecektir. Çalışma ve sağlık evinizdeki geri giden Satürn'le zıt açı oluşturacaktır. Bu durum iş hayatınızda ani ve köklü değişikliklere neden olacak. Bu da, dolaylı olarak; siz istemeseniz de, aile ve ev yaşamınızı etkileyecek. İş hayatınızdaki zorlayıcı etkiler, aile ilişkilerinizi askıya almanıza neden olacak. Bulunduğunuz iş yaşamı iyi olmasına rağmen, özendiğiniz dış dünya koşulları sizi değişikliklere zorlayacak.. Geri giden Merkür yüzünden gizli düşüncelerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Bazıları enerjilerini saklama ve yeni bir yapılanma sürecine girebilirler. İşleri ile ilgili planlar yapabilirler. Aldıkları kararları kendilerine saklayabilirler.
Yengeç Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
Ay boyunca sağlık eviniz, size büyük bir şans verecektir. Kendinizi rahatlatacak meditasyon ve spiritüel konular gibi ruhsal deneyimler ile ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sakin ortamları tercih etmelisiniz. 'Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Genital organlar, üriner sisteminizle ilgili değişimler yaşamak istemiyorsanız, karın bölgenizi korumalı ve temizlik kurallarına uymalısınız. Jüpiter size olumlu şansını veriyor. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.

GELECEĞİNİZİ TAHMİN EDEBİLMENİN EN İYİ YOLU ONU YARATMAKTIR (STEPHEN COVEY)