Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
Yengeç Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
3-27 Eylül'de 4. evde yer alacak, olan Merkür 3. Evdeki Güneşten etkileşim alarak kozmik ışınlarını yaymaya başlayacaklar. Ev ve aile kavramları önem kazanacak. Hayal kurma yeteneğinizi güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız sizi farklı davranışlara koşullandırmış olacak. Neptün kariyer evinizde zıt açı veriyor. Aileniz ve mesleğiniz arasında gerilimli bir dönem yaşayabilirsiniz. Birçok sorun üst üste gelecek ve sorumluluk duygularınızın yoğun olmasından dolayı çok gergin olacaksınız. Satürn; uzun süredir aşk ve sosyal evinizde Marsla birlikte hareket diyor. Ortaklık evinizde sizi etkilemeye devam ediyor. Bu etki altında; geçmiş ile ilgili hatalarınızı mercek altına alarak analizci bir gözle inceleyecek ve düzeltici faaliyetler içinde bulunacaksınız. Öğretici etkiler veren Satürn; size zorluklar sunuyor gibi görünse de, başarılı olmak için izlemeniz gereken stratejik yolları öğrenmenize neden olacaktır. Plüton karşıt evinizde geri giderken; Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları bir ortamda yeniden tartışabilirsiniz. Üstelik bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınız sıkabilir. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayları geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Tüm bu iyi haberleri, karşıt evinizde sizi etkileyecek olan Satürn'e borçlu olacaksınız..
Yengeç Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Özellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. 6-29 Eylül'de Venüs iletişim evinizden etkileşime girecek. İkna yeteneğinin yüksek olduğu bir bir dönem. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek. Karşı görüşteki insanlara karşı tartışmacı bir kimlik içinde ve tepkili olacaksınız. Egolarınızın yüksek olması nedeniyle, çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana yön değiştirecek. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok.
Yengeç Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
14 Eylül'e kadar sağlığınız olumlu seyredecek.14 Eylül'den sonra Mars sağlık evinizde ilerlemeye başlayacak. Mars kişisel çatışma verebilir. Ruhsal durumunuzda yarattığı dengesizlikleri meditasyon ve yoga ile dengede tutabilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!